ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4242019
nr 424 2019
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Lenght: ()
Akvarell, Märtha Bolin-Clason (1902-1988), 'Naken kvinna vid fjällbäck', signerad, 21x24 (ngt missfärgad)
300
SEK 300
Monday August 7 2006
at 16:00:00
Märtha Bolin-Clason
Read more about Märtha Bolin-Clason